«Я сподіваюсь на зміцнення нашої співпраці у сфері економіки» – Генеральний консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольський

Сьогодні до голови Львівської ОДА Олега Синютки, з першим офіційним візитом на новій посаді, завітав Генеральний консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольський.

Під час зустрічі,  Олег Синютка та Рафал Вольський обговорили напрямки співпраці на 2017 рік. Зокрема, у сфері малого та середнього бізнесу.

«Львівщина – це той регіон України, де історично був надзвичайно міцний малий і середній бізнес. Мені здається, що цей потенціал потрібно використати на користь співпраці України та Польщі»  – зазначив Рафал Вольський.

Окрім того обговорили перспективи відкриття нових пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.

«Я сподіваюся, що перехід Нижанковичі-Мельховіце уже в наступному році розпочнемо будувати, ми зі свого боку передбачили кошти для ремонту моста та доріг поблизу майбутнього переходу» – наголосив у свою чергу Олег Синютка.

2017-го також у межах співпраці реалізовуватимуть спільні проекти, серед яких, зокрема туристичні, а також проведення  щорічного Фестивалю партнерства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*