X Національний Експертний Форум збере представників з різних куточків України

Сьогодні, 18 жовтня, в Одесі стартує Х Національний Експертний Форум. Організатор заходу – Інститут Горшеніна. Захід об’єднає представників із різних областей України. 

Експертний Форум відбудеться у форматі дискусійних панелей за напрямками: «Формула миру для України», «Україна – інвестиційний хаб Європи» та «Україна в міжнародному вимірі».

Політики, експерти, представники посольств і провідних недержавних організацій, журналісти вітчизняних та закордонних ЗМІ говоритимуть про безпекові виклики України в контексті передвиборчого року, перспективи ситуації на Донбасі (миротворча місія, кроки до реінтеграції), міжнародну коаліцію підтримки України, гібридні загрози у сучасному світі.

Також серед тем обговорення – перебіг ключових реформ в Україні та їх оцінка міжнародною спільнотою, політика ЄС щодо України та рух України до ЄС.

Форум триватиме до 17 години.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*