Визначилися учасники фінальних змагань V обласної Спартакіади серед депутатів Львівщини  

IMG_3297Цими днями за підтримки управління фізичної культутри та спорту Львівської облдержадміністрації та обласної ради ФСТ «Спартак» завершилися зональні змагання V Спартакіади серед депутатів обласної ради, міських (міст обласного значення) районних, міських, сільських та селищних рад Львівщини у трьох групах, що відбулися в м. Червонограді, м.Миколаєві та м.Старий Самбір.

На урочистих церемоніях з нагоди старту змагань учасників вітали представники Львівської обласної організації ФСТ «Спартак», голови місцевих рад народних депутатів, представники громадськості.

У м.Червонограді змагалася І група – команди Червоноградської міської ради, Бродівської та Сокальської районних рад. На жаль на змагання  не прибула збірна команда Кам’янко-Бузької районної ради.

У змаганнях з футзалу: 1 місце –  Бродівська районна рада; 2 місце –  Червоноградська міська рада; 3 місце – Сокальська районна рада.

У змаганнях з волейболу: 1 місце – Сокальська райрада; 2 місце – Бродівська райрада, 3 місце – Червоноградська міська рада.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків: 1 місце – Ігор Плечінь (Сокальський район), 2 місце – Петро Остапик (Червоноград), 3 місце – Андрій Дудчак (Бродівський район).

У цьому виді програми серед жінок, на жаль, була лише одна представниця Сокальщини – Юлія Новосад, яка автоматично отримала право на участь у фіналі.

Аналогічна ситуація склалася у турнірі шахістів-чоловіків – єдиний представник Андрій Герасимів (Червоноград) вийшов у фінальну частину змагань.

 

На зональні змагання ІІ групи у м. Старому Самборі, окрім господарів, прибули команди Мостиської та Турківської районних рад. Не прибула на змагання збірна команда Самбірської районної ради.

У змаганнях з волейболу перемогу святкувала команда з Турківського району, на 2 місці – представники Мостиського району, а на 3 – команда господарів.

За скороченою програмою відбувся турнір з футзалу, оскільки Турківська райрада команди не виставила, перепустку у фінальну частину обласної спартакіади здобули представники Мостиської райради, на 2 місці – команда зі Старого Самбора.

Відмінний результат продемонстрували депутати Турківської райради у змаганнях з шашок та шахів – вони здобули три з чотирьох перших місць у цих видах програми.

У шашках серед чоловіків переміг Василь Костишак (Турківський район), другим став Юрій Терлецький (Старосамбірський район), третім – Роман Бішко (Мостиський район).

У змаганнях з шашок серед жінок: 1 місце  – Галина Матківська (Турківський район ), 2 місце  – Віра Турій (Старосамбірський  район).

У змаганнях з шахів серед чоловіків переміг Іван Дуда (Турківський район), 2 місце – Іван Корнесьо (Мостиський район); 3 місце – Андрій Грабовецький (Старосамбірський  район).

У змаганнях з шахів серед жінок перемогла Марія Мартин (Мостиський район), як єдиний учасник турніру.

За таким самими сценарієм першість серед жінок у настільному тенісі здобула Олена Ляхович (Мостиський район).

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків 1 місце здобув Ігор Піхоцький (Старосамбірський  район), 2 місце – Сергій Сушинський (Турківський район).

 

Зональні змагання ІІІ групи у м.Миколаєві виявились єдиними з повним представництвом – тут змагалися команди Сколівської, Пустомитівської, Жидачівської районних рад та господарі майданчика.

У змаганнях з футзалу перемогли команда господарів турнірі; 2 місце – команда Пустомитівської райради; 3 місце – команда Сколівської райради.

У змаганнях з волейболу: 1 місце команда Сколівської райради; 2 місце – Миколаївської райради; 3 місце – команда з Жидачівської райради; 4 місце –Пустомитівської райради.

У змаганнях з шахів серед чоловіків 1 місце – Андрій Кобрій (Жидачівський район); 2 місце – Іван Буга (Миколаївський район); 3 місце – Володимир Бешлей (Пустомитівський район); 4 місце – Микола Сулима (Сколівський район).

У змаганнях з шахів серед жінок: 1 місце – Богдана Пеняк (Жидачівський район); 2 місце – Катерина Гудима (Миколаївський район); 3 місце – Христина Хамуляк (Пустомитівський район).

У змаганнях з шашок серед: 1 місце – Оксана Шминець (Жидачівський район); 2 місце – Христина Хамула (Пустомитівський район); 3 місце – Оксана Тимків (Миколаївський район).

У змаганнях з шашок серед чоловіків: 1 місце – Степан Чумак (Пустомитівський район); 2 місце – Михайло Сородник (Сколівський район); 3 місце – Ігор Соснило (Миколаївський район).

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок: 1 місце – Надія Самборська (Жидачівський район); 2 місце – Анастасія Сенців (Миколаївський район); 3 місце – Вишинська Ірина (Пустомитівський район); 4 місце – Галина Маринець (Сколівський район).

У змаганнях з настільного тенісу серед  чоловіків: 1 місце –  Ігор Мадай (Пустомитівський район); 2 місце – Володимир Матвіїшин (Миколаївський район); 3 місце – Іван Качараба (Жидачівський район); 4 місце – Ярослав Кожана (Сколівський район).

 

Змагання ІV групи відбулися 13 травня ц.р. у м. Жовкві. У змаганнях взяли участь збірні команди п’яти районів: Жовківського, Яворівського, Перемишлянського, Городоцького та Буського районів.

На урочистому відкритті учасників вітали голова Жовківської районної ради Роман Горбань, голова Жовківської РДА – Надія Щур, голова Перемишлянської районної ради – Роман Андрусишин, та головний суддя Спартакіади – Ігор Власенко.

У змаганнях з волейболу: 1 місце – команди Городоцької райради; 2 місце –Жовківської райради; 3 місце – Яворівської райради; 4 місце  – Перемишлянської райради. р-ну.

У змаганнях з футзалу: 1 місце – Яворівська райрада; 2 місце – Буська райрада; 3 місце –  Городоцька райрада; 4 місце – Перемишлянська райрада; 5 місце –Жовківська райрада.

У змаганнях з настільного тенісу: 1 місце  – Василь Гринчук (Жовківський район); 2 місце – Юрій Ліщинський (Городоцький район); 3 місце – Юрій Федорець (Яворівський район).

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок змагалися лише дві учасниці де Оксана Гладиш з Городка посіла 1 місце, а Іванна Попик з Новояворівська – 2 місце.

У змаганнях з шахів серед чоловіків перемогу здобув голова Свідницької сільської ради  – Ігор Ільницький – учасник минулорічного Всеукраїнського фіналу у м.Чорноморськ; 2 місце –  Тарас Курилець (Городоцький район); 3 місце – Роман Батіх (Перемишлянський район).

У змаганнях з шахів серед жінок змагалися дві учасниці: 1 місце – Любов Орищин (Жовківський район); 2 місце – Ольга Созанська (Яворівський район).

У турнірі з шашок серед чоловіків  переміг Зеновій Яворівський (Жовківський район); 2 місце – Павло Галамай (Яворівський район); 3 місце –Михайло Виздра (Городоцький район).

У змаганнях з шашок серед жінок: 1 місце – Любов Дубневич (Яворівський район); 2 місце –Надія Ковалик (Буський район); 3 місце – Катерина Кеньо (Городоцький район).

 

Обласні фінальні змагання  V Спартакіади Львівщини серед депутатів обласної ради, міських рад (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад відбудуться 20-21 травня 2017 року.

Всі види програми Спартакіади окрім футзалу пройдуть 20 травня 2017 р. на базі спортивного комплексу НУ «Львівська політехніка» (м.Львів, вул. У.Самчука, Стрийський парк).

Змагання з футзалу відбудуться 21 травня 2017 р. у залі  ігрових видів спорту обласної ДЮСШ (Стрийський парк).

 

На фінальні змагання запрошені:

 

20 травня 2017 р. (Спортивний комплекс НУ «Львівська політехніка»)

 

Настільний теніс

(чоловіки)

  • Ігор Плечин – Сокальська районна рада
  • Ігор Піхоцький – Старосамбірська районна рада
  • Сергій Сушинський – Турківська районна рада
  • Ігор Мадай – Пустомитівська районна рада
  • Василь Гринчук – Жовківська районна рада

 

(жінки)

  • Олена Ляхович – Мостиська районна рада
  • Надія Самборська – Жидачівська районна рада
  • Юлія Новосад – Сокальська районна рада
  • Івана Попик – Новояворівська міська рада

 

Шахи

(чоловіки)

  • Іван Дуда – Турківська районна рада
  • Андрій Кобрій – Жидачівська районна рада
  • Андрій Герасимів – Червоноградська міська рада
  • Ігор Ільницький – Яворівська районна рада

 

(жінки)

  • Марія Мартин – Мостиська районна рада
  • Богдана Пеняк – Жидачівська районна рада
  • Любов Орищин – Жовківська районна рада

 

Шашки

(чоловіки)

  • Василь Костишак – Турківська районна рада
  • Степан Чумак – Пустомитівська районна рада
  • Зеновій Яворівський – Жовківська РР

 

(жінки)

  • Галина Матківська – Турківська районна рада
  • Оксана Шминець – Жидачівська районна рада
  • Любов Дубневич – Яворівська районна рада

 

 

21 травня ц.р. на змагання з футзалу (зал  ігрових видів спорту обласної ДЮСШ, Стрийський парк):

  1. Бродівська районна рада
  2. Мостиська районна рада
  3. Яворівська районна рада
  4. Миколаївська районна рада

 

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*