Вивіз ТПВ здійснюється на території всієї області, – Олег Синютка

Ми перша область, котра забезпечила 100% вивезення твердих побутових відходів зі всіх населених пунктів Львівської області. Про це повідомив під час прес-конференції “Підсумки 2016-го року” голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка у понеділок, 26 грудня.

“На сьогодні централізований вивіз ТПВ забезпечено із 1928 населених пунктів Львівщини. Його здійснюють 64 перевізники як комунальної, так і приватної форми власності. Цьому сприяла й закупівля 6 сміттєвозів за кошти екологічного фонду обласного бюджету”, – зазначив Олег Синютка.

За його словами, 2016 рік зокрема, стане точкою відліку щодо будівництва сміттєпереробних заводів на території Львівщини. “Я переконаний, що відкритий міжнародний конкурс з вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів утилізації ТПВ, який ми оголосили у грудні цього року, перед цим визначивши три ділянки для будівництва об’єктів, завершиться у 2017 році. Його підсумком буде вибір компанії-підрядника, яка розпочне будівництво сміттєпереробних заводів на території Львівської області”, – розповів очільник Львівщини.

За словами голови ОДА, також протягом року у сфері житлово-комунального господарства велику увагу в області приділяли вирішенню першочергових проблем із водопостачанням. Відтак це стосується насамперед 14-ти найпроблемніших у цьому плані населених пунктів Львівщини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*