Виробникам сільськогосподарської продукції компенсують закупівлю саджанців та техніки на понад 8 мільйонів гривень

Для 13 сільгосптоваровиробників  обласна комісія з  надання права на отримання  фінансової підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства визначила попередні обсяги компенсації на загальну суму 8,6 мільйона гривень. Іще двом суб’єктам господарювання комісія відмовила.

В одному випадку – фактичне  закуплення саджанців відбулося у грудні  минулого року,  що не відповідає  умовам  програми; у другому випадку – закупівля   обладнання  для здійснення облаштування шпалер здійснювалась за готівкові  кошти без  дотримання  законодавчих вимог  готівкового обігу.

Про це повідомила т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Людмила Гончаренко під час zoom-конференції з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

На конференції порушили питання стану реалізації державної програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників”.

«Загалом  здійснено  посадку   насаджень на площі 72 га,  в тому числі 58 га ягідників та 14 га плодових садів. Рішення обласної комісії скеровано в Мінекономіки», – наголосила Людмила Гончаренко.

Остаточне рішення  ухвалять на засіданні комісії Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України під головуванням Тараса Висоцького 25 листопада 2020 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*