Випускники програми SkillLabs презентували соціальні та підприємницькі проекти

Програма тривала з 25 вересня та зібрала понад 30 активних молодих людей Львівщини віком 16-30 років, які напрацювали власні проекти та соціальні ініціативи і готові втілювати підприємницькі проекти.

На презентацію завітав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Він зазначив, що хоча для цієї зустрічі ніякої презентації не готував, однак, багато з цих проектів, які побачив, нагадують те, яким він був двадцять років назад, і наголосив, що учасникам не потрібно зупинятись, а завжди рухатись вперед, адже історію творять люди, і все в наших руках.

Організатори проекту: Центр «Розвиток КСВ» і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Львівської обласної державної адміністрації та Львівського обласного молодіжного центру.

Кожна програма влючала по 8 зустрічей, які присвячені особистісному росту, успішній кар’єрі та розвитку власної справи. Частину занять провели компанії, які стали підписантами Пакту заради молоді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*