Випускники навчальної програми “Стань журналістом” підготували новий випуск журналу

Випускники навчальної програми «Стань журналістом у молодіжному просторі 4.0» випустили дев’ятий номер першого львівського молодіжного журналу “JournTeam”.

Солодкий смуток ностальгії, чому ми відчуваємо її, циклічність моди та за якими речами з дитинства та молодості наших батьків ми сумуємо, улюблені серіали тих часів та ідеї для ретро фотосесій. Саме такі питання вирішила розкрити команда на 40 сторінках онлайн випуску журналу.

«У кожному випуску наша команда намагається знайти цікаву тему для молоді і розкрити її у різних ракурсах. Показати те, що не так часто можна знайти на просторах інтернету і про що не так часто говорять підлітки вголос. Ми шукаємо такі історії і обговорюємо їх з експертами у інтерв’ю. Наприкінці року ми відсвяткуємо перший рік існування молодіжного журналу і я дуже пишаюсь нашими журналістами, які щодня працюють аби кожний випуск ставав кращим за попередній. І нам це вдається!», –  зазначила засновниця медіа школи для молоді «Стань Журналістом» Вероніка Кашинська.

Наступного місяця команда “JournTeam” випустить 10 номер журналу, головною темою якого є складність вибору професії. А вже 2 жовтня відбудеться презентація журналу JOURNTEAM та святкування першого року з початку         роботи       над    ним.

Всі випуски, починаючи з першого, можна переглянити у режимі онлайн на платформі issuu.com, останній випуск можна знайти за посиланням.

Хочеш дізнатися більше про те, як працює журнал? Або ж сумуєш за медіа ком’юніті? Тоді мерщій заповнюй анкету. На тебе чекає одноденний тренінг з крутими спікерами, журналістами, редакторами та багато-багато корисної інформації.

Реєстрація обов’язкова. Перевага у відборі надається учасникам із Львівської області.

Дедлайн реєстрації – 25 вересня 2020 року.

Контактна особа: +380632141216 Надія Осташевська.

Реєстрація за посиланням

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*