Виповнюється 105-та річниця перемоги у бою на горі Маківка

Найзапекліша боротьба за гору Маківка тривала з 29 квітня до 4 травня 1915 року під час Першої світової війни на східному фронті в Карпатах між Українськими січовими стрільцями (УСС) та російськими військами.

У той час, як австрійські частини відступали під натиском російських військ, Українські січові стрільці вистояли та зуміли втримати позиції.

4 травня 1915 року  бій за гору Маківка закінчився героїчною перемогою Українських січових стрільців, що стала символом відродження української військової традиції.

Сьогодні Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність. Відважні воїни на сході України виборюють територіальну цілісність нашої держави, так само, як і 105 років тому, коли молоді хлопці зі зброєю в руках стали на захист своєї землі від зазіхань Російської імперії. Маючи незалежну Україну, наша боротьба проти ворога триває.  І ми обов’язково в ній переможемо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*