Виплата разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році

images

Кабінет Міністрів України 14 березня прийняв постанову №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».    

Ухваленим документом встановлено розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність  Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

Згідно з прийнятим Урядом рішенням виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2018  році передбачено у таких розмірах:

  • інвалідам війни І групи – 3685 гривень;
  • інвалідам війни ІІ групи – 3265 гривень;
  • інвалідам війни ІІІ групи – 2845 гривень;
  • учасникам бойових дій  –  1265 гривень;
  • членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового  каліцтва та з інших причин, які  не  одружились  вдруге – 630 гривень;
  • учасникам війни – 525 гривень.

Крім того, необхідно зазначити, що учасники бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, а також інваліди війни ІІ і ІІІ груп, яким виповнилося 85 років і більше, одержать до 5 травня допомогу у розмірі, передбаченому для інвалідів війни  І групи – 3685 грн.

Особи, які не отримали разової допомоги до 5 травня , мають право звернутися за нею в органи соціального захисту населення та отримати її до 30 вересня відповідного року, в якому  здійснюється виплата допомоги.

Разова грошова допомога до 5 травня не виплачується в разі набуття громадянином статусу після 5 травня поточного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

 

 

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*