Виплачено соціальну допомогу за квітень місяць

Управління соціального захисту населення Турківської районної державної адміністрації інформує про те, що відповідно п.3 постанови КМУ від 13 березня 2013року №149 “Деякі питання виплати у 2013році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального  захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань ” 12.04.2013р перераховано кошти в сумі 591,2 тис. грн. на виплату щорічної разової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. Перераховано кошти на  придбання твердого палива і скрапленого газу  сім’ям, яким призначено житлові субсидії в сумі 5,6 тис. грн.  Проведено виплату державних соціальних допомог на суму 987.7тис.грн.(ІІ транш) за квітень місяць.

Державними соціальними інспекторами з 11.04.2013р. по 15.04.2013р. проведено обстеження матеріально-побутових умов громадян, які звернулися за призначенням державної соціальної допомоги, про що складено 12 актів, проведено 5 перевірок використання коштів одноразової допомоги при народженні дитини. Подано 20 запитів у відділ Держземагенства в Турківському районі щодо надання інформації про право власності на земельні ділянки(паї) для призначення житлових субсидій.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*