«Використання коштів ДФРР повинно бути своєчасним та ефективним», – Андрій Годик

Сьогодні, 17 серпня, регіональна комісія з оцінки та відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області, провела перерозподіл коштів державного бюджету.

Зокрема, прийнято рішення в частині зменшення фінансування об’єкту, який у зв’язку з тривалими тендерними процедурами не зможе бути реалізовано до кінця поточного року, та скерувати вивільнений залишок коштів на завершення об’єктів «Великого будівництва» та збільшення відсотку будівельної готовності Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Вищезазначені зміни спрямовані на створення з початку навчального року належних умов навчання для понад 1000 учнів, покращення умов праці 115 працівників, а також створення нових робочих місць.

«За даними Державного казначейства України станом на 1 серпня Львівщина посіла перше місце за рівнем виконання програми «Державний фонд регіонального розвитку». Тому зараз важливо не збавляти темп і сконцентрувати свої зусилля на своєчасній реалізації проєктів та ефективному використанню бюджетних коштів», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Нагадаємо, у 2020 році на реалізацію 22 проєктів Львівської області затверджено фінансування в обсязі 232,7 млн грн коштів державного бюджету. Станом на сьогодні на продовження робіт на об’єктах уже скеровано 132,7 млн грн, з яких касові видатки складають 114,9 млн грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*