Виконання нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України»

На виконання завдань та нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» 31 травня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Івана Січака відбулась нарада щодо створення умов для сімейного виховання та творчого розвитку кожної дитини.

За інформацією начальника служби у справах дітей Ірини Стебівки: протягом першого півріччя 2013року в районі створено одну прийомну сім’ю, в яку влаштовано двоє дітей, позбавлених батьківського піклування. Планується створити дитячий будинок сімейного типу. На даний час проводиться пошук кандидатів у батьки – вихователі та вирішується ряд питань щодо його створення, а саме : здійснено пошук будинку, обстежено його стан, висвітлено дане питання в ЗМІ у Турківському районі та на засіданні районного семінару для голів та секретарів сільських, міської, селищної рад.

Протягом  п’яти місяців 2013 року влаштовано 2 дітей – сиріт  в сім’ї опікунів. Для захисту майнових та житлових прав  дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування житлом, проведення ремонтних робіт будинків  в районі  розроблена  Програма забезпечення дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування житлом на 2013 -2015 роки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*