Виконання комплексних заходів  боротьби з туберкульозом в районі слухалося на Колегії РДА

???????????????????????????????Заслухавши інформацію лікаря фтизіатра Ільницької Л.С. «Про виконання комплексних заходів боротьби з туберкульозом в Турківському районі», Колегія районної державної адміністрації зазначила, що Турківською КЦРЛ на протязі 2016 року та 1 кварталу 2017 р проводилася певна робота по ранньому виявленню, профілактиці та лікуванню хворих на туберкульоз.Неодноразово проводились засідання координаційної ради по даному питанню в заступника голови районної державної адміністрації, а також проводились виїзди спеціалістів фтизіатричної служби в населенні пункти району, зокрема у вогнища тубінфекції.

Крім цього, в березні 2017 року було організовано і проведено місячник боротьби з туберкульозом, двічі з початку року інформація з даного питання висвітлено в районному часописі «Бойківщина» і один раз лікарем – фтизіатром озвучено в студії радіомовлення «Карпатський гомін».

Зменшилася кількість випадків захворювання всіма формами туберкульозу до 37 у 2016 році проти 44 у 2015 році, та до 7 у I кварталі 2017 року проти 9 у I кварталі 2016 року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*