Виїзна нарада з питань будівництва спортивного майданчика

images

У понеділок, 12 червня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участі завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Василя Поточного, голови міської ради Геннадія Когута та директора Турківського НВК Михайла Блажівського проведено виїзну нараду з питань будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям в м.Турка, по вулиці Молодіжна, 68, яке проводиться рамках реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик».

За результатми засідання комісії 12 квітня, Турківщина цього року отримає кошти від обласної ради для будівництва спортивного футбольного майданчика зі штучним покриттям в місті Турка (500 тис. грн) .

На даний час Турківською міською радою передбачені кошти для будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям в м.Турка в сумі 200 тис.грн.

Також було обговорено щодо розміщення майданчика на території Турківського НВК та замовлення проектно-кошторисної документації відділом освіти райдержадміністрації.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*