Виїзд робочої групи в с.В.Яблунька з питань збільшення надходжень до місцевого бюджету

скачанные файлы17 травня, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило в приміщенні Верхньояблунської сільської ради спільно з сільським головою Андрієм Федорчаком, дільничним інспектором поліції та спеціалістом державної фіскальної служби у Турківському районі  Любомиром Дем’яновським провели зустріч з підприємцями, які займаються підприємницькою діяльністю на відповідній території. Підприємцям було надано роз’яснення про відповідальність у випадку нелегальної торгівлі без реєстрації, торгівля підакцизними товарами без ліцензії, продаж неповнолітнім особам спиртних напоїв та заниження сплати акцизного податку в місцевий бюджет.

Також звернуто їхню увагу на існування інформації продажу контрафактного підакцизного товару. Досягнуто домовленості  виправлення існуючих порушень чинного законодавства на протязі п’яти днів, після чого, перевіряючи та контролюючі служби  будуть проводити заходи по виконанню чинного законодавства та притягненню до відповідальності винних осіб за його порушення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*