Вихованці шкіл-інтернатів Борислава отримали подарунки з нагоди Дня Святого Миколая

IMG_4333_topПерший заступник голови Львівської облдержадміністрації Олексій Сторчило сьогодні відвідав вихованців спеціалізованих шкіл у місті Бориславі. Зокрема, він взяв участь у «Святі Миколая» загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст. та спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст., де загалом навчається 321 дитина.

У подарунок від заступника очільника Львівщини діти отримали солодощі, а також телевізор для потреб санаторної школи та комп’ютер, якого не вистачало у спеціальній школі-інтернат.

«День Святого Миколая – це перш за все свято для дітей. Саме тому сьогодні вони повинні відчути ще більше теплоти і добра», – зазначив О.Сторчило.

Також він наголосив, що Президент України ставить чіткі завдання щодо належного захисту прав дитини, на виконання яких у період новорічних свят усі діти з особливими потребами, діти, котрі не мають батьківської опіки, обов’язково отримають подарунки та солодощі.

«Жодну дитину, котра потребує особливої турботи, не буде обділено увагою. Адже цих святкових днів щороку з надією та нетерпінням чекають усі дітлахи», – сказав Олексій Сторчило.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*