Вихованці притулку для дітей освоювали екстремальні види спорту

IMG_1939

Вихованці притулку для дітей служби у справах дітей, зокрема й неповнолітні, переміщені з районів проведення антитерористичної операції, стали учасниками програми, яку їм запропонували в “Туристсько-спортивному клубі “Манівці”.

Як розповів начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис, впродовж 26-27 липня  на базі Центру дитячої творчості дітей та юнацтва Галичини, вихованці притулку для дітей катались на каяках і катамаранах, освоювали скеледроми на вулиці та мультиспортивному залі,  вправлялись на батуті, займались паркуром.

Заняття та майстер-класи проводили досвідчені інструктори з Львівської міської громадської організації “Туристсько-спортивний клуб “Манівці”.

Нагадаємо, що в притулку для дітей перебуває 47 вихованців. Серед них 27 – це діти, переміщені у Львівську область з районів проведення антитерористичної операції. Для вихованців закладу адміністрація притулку спільно із службою у справах дітей розробили план заходів, який включає різноманітні екскурсії, відвідання музеїв, аквапарку, футбольного матчу, проведення конкурсів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*