Вихованці дитячих будинків сімейного типу у селі Пнікут Мостиського району отримали подарунки до дня Cвятого Миколая

den_svyatogo_nikolaya-01Нещодавно до вихованців дитячих будинків сімейного типу у селі Пнікут завітали в гості голова Мостиської райдержадміністрації Любомир Збитковський та начальник служби у справах дітей Львівської облдержаміністрації Володимир Лис.

В рамках візиту гості відвідали чотири діючих дитячих будинки сімейного типу та обговорили з батьками-вихователями про проблемні питання функціонування ДБСТ.

Зазначимо, на виконання завдань Президента України щодо забезпечення захисту прав дитини Львівська облдержадміністрація вживає всіх необхідних заходів, аби діти, позбавлені батьківського піклування, були максимально охоплені сімейними формами виховання.

Отець Вячеслав Дорош ознайомив гостей про стан будівництва п’ятого будинку, а також показав новозбудовані виробничі майстерні для вихованців ДБСТ та дітей із села Пнікут.

На закінчення зустрічі Любомир Збитковський та Володимир Лис вручили подарункові набори від голови облдержадміністрації для всіх вихованців дитячих будинків сімейного типу в селі Пнікут.

Довідка:

Станом на 16 грудня 2013 року в селі Пнікут Мостиського району функціонує 4 ДБСТ, де виховується 32 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В планах на базі діючих будинків створити дитяче містечко ” Країна дитячих мрій”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*