Виховання економічної та правової культури у молоді – майбутніх платників податків – справа необхідна та відповідальна

Виховання економічної та правової культури у молоді – майбутніх платників податків – справа необхідна та відповідальна, бо невдовзі сьогоднішні школярі стануть платниками податків. Адже усвідомлення обов’язку сплачувати податки виховується з дитячих років.

Нещодавно учні 11 класу Турківської ЗОШ І-ІІІ ступенів мали змогу разом з податківцями Турківського відділення Самбірської ОДПІ поринути в історію виникнення податків, становлення податкової системи та поданню звітності в електронному вигляді під час проведення лекційного заняття.

Під час виступу, головний державний інспектор А.Ільницький, розповів учням про таке поняття, як бюджет, для чого він існує у будь-якій державі світу, зупинилась на окремих особливостях бюджету України. Розповів він і про те, які складові є наповнювачем для бюджету, про основні види податків, які справляються в Україні.

Поступово мова перейшла про роботу такого органу, як Державна Фіскальна Служба України, про його функції . При цьому поінформували і про те, які нововведення відбулись у сфері оподаткування.

Окремою темою виступу була тема, присвячена веб-порталу ДФС, суб-сайтам територіальних органів ДФС, поданню звітності в електронному вигляді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*