Вифлеємський вогонь миру вже на Львівщині

У суботу, 19 грудня, у міжнародному автомобільному пункті пропуску “Рава – Руська — Гребенне українські пластуни урочисто передали Вифлеємський вогонь миру, який щороку традиційно  у грудні прибуває в Україну.

Зустрічав благодатний вогонь разом з українськими пластунами заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний.

“Надзвичайно важливо, аби був мир і спокій, надія і любов, особливо напередодні тих свят, що наближаються, – сказав Юрій Підлісний. – Бажаю усім родинного затишку і щоб цей вогонь приносив мир усім народам і в кожну родину”.

Цього року лампадку у Вифлеємі запалили 24 листопада.  Опісля його привезли до Відня, де 12 грудня в храмі святого Стефана урочисто передали усім представникам скаутських організацій. Українські пластуни також були присутні. Вони отримали лампадку і привезли цей вогонь миру до України.

Львівські пластуни залишили вогонь у соборі Св. Юра на постійне зберігання. Звідти кожен охочий зможе запалити свічку та принести символ миру до своєї оселі. Цій пластунській традиції уже  17 років.

Також пластуни завітають із вогнем до державних структур, громад населених пунктів Львівської області, лікарень, геріатричних центрів, церковних парафій, військових госпіталів та військових частин, сімей бійців АТО, дитячих будинків та сиротинців.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*