Виборці з Донеччини та Луганщини зможуть голосувати за спрощеною процедурою

A Ukrainian casts her ballot during the

На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року виборцям з Донецької і Луганської областей спростили процедуру участі в голосуванні. Відтепер, подаючи заяву про тимчасову зміну місця голосування, виборці з цих областей можуть не додавати документи, які підтверджують необхідність такої зміни.

Як повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков, відповідну постанову щодо виборців із Донецької та Луганської областей від 7 жовтня 2014 року № 1529 прийняла Центральна виборча комісія.

Зазначимо, що раніше їм необхідно було не пізніше 20 жовтня 2014 року подати до відділу ведення Державного реєстру виборців заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси разом із документами, які підтверджують таку необхідність.

Нагадаємо також, що 9 квітня 2014 року Центральна виборча комісія прийняла аналогічну постанову (№ 240) щодо виборців з Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*