В’ячеслав Кириленко: Форум видавців у Львові – найбільша книжкова подія в Україні

У четвер, 10 вересня, віце-прем’єр-міністр – міністр культури В`ячеслав Кириленко взяв участь в урочистих заходах з нагоди відкриття 22-го Форуму видавців у Львові.

Президент громадської організації “Форум видавців” та головний організатор львівського форуму видавців Олександра Коваль  під час виступу подякувала Міністерству культури та обласній держадміністрацій за надану підтримку  в організації та проведенні Форуму, а також відзначила: “Вперше в історії Форуму його відкриття  офіційно відвідав Віце-прем`єр-міністр. Я надзвичайно Вам вдячна”.

В свою чергу В’ячеслав Кириленко привітав організаторів та учасників книжкового форуму: “В офіційному  статусі  я тут вперше, проте неофіційно я відвідую Форум вдесяте чи навіть в дванадцяте. Форум уже багато років є подією номер один не лише в Україні, але й і за її межами. Хочу побажати всім книгоманам, які упродовж чотирьох днів насолоджуватимуться читанням і розмовами про книги, гарного настрою та добрих вражень від Львівського форуму видавців”.

Він також  відзначив  високий рівень підготовки та проведення найбільшої книжкової події в Україні.

Також віце-прем’єр-міністр – міністр культури наголосив, що у справі реформування бібліотечної галузі досягнуті  вже певні позитивні результати. Насамперед, відновлено бюджетне фінансування для закупівлі книжок української мовою, які поповнили фонди бібліотек. “Цього року таке фінансування склало 9 млн. гривень, – розповів В’ячеслав Кириленко. – Вперше за час реалізації бюджетної програми, за якою Міністерство культури проводить закупівлю книжок, у відборі україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек брали участь виключно бібліотечні фахівці – представники національних, державних та регіональних універсальних наукових бібліотек”.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*