“Ви сильні і ви є гордість Львівщини”, – Олег Синютка під час зустрічі з учасниками Ігор Нескорених 2017 та 2018 років

26 вересня голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із членами Національних збірних команд України Ігор Нескорених 2017 та 2018 років.

“Ми віримо у вашу перемогу цьогоріч на міжнародних змаганнях у м. Сідней. Ви сильні і ви є гордість Львівщини”,- зазначив Олег Синютка.

Цьогоріч Україну на міжнародних змаганнях «Invictus Games» у м. Сідней упродовж 20-27 жовтня представлять ветерани Сергій Шимчак та Богдан Оксентюк.

“Ігри Нескорених – це можливість показати хлопцям, які повертаються з війни з пораненнями, що життя триває  і потрібно рухатись вперед. Це також представлення нашої країни і я отримую мотивацію, коли дивлюсь на учасників, які мають важчі травми за мене і беруть участь у змаганнях”, –  розповів Богдан Оксентюк.

Зазначимо, у парку “На валах” відбулась фотосесія за участі членів Національних збірних команд України Ігор Нескорених 2017 та 2018 років. Із хлопцями працювали відомі фотографи Катерина Птаха, Роман Метельський, Сергій Талочко, Микола Сенюк.

“Цей проект ми створюємо з метою підтримати хлопців, які цьогоріч поїдуть на міжнародні змагання, а також, щоб кожен дізнався про учасників Ігор Нескорених 2017 року, які гідно представили Львівщину минулоріч. Відтак, у Львівській ОДА  презентуємо інформаційний стенд із світлинами спортсменів, їх тренерів та інформацією про них”, –  зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*