Введення  нового  податку  на  землі  лісового  фонду обговорено на семінарі з головами та секретарями місцевих рад

У четвер, 13 вересня, в залі засідань районної ради проведено семінар – навчання з головами та секретарями місцевих рад з питань введення нового податку на землі лісового фонду. В роботі семінару взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, представники місцевих рад Турківщини. У ході семінару його учасники розглянули та обговорили й інші актуальні питання.

Микола Яцкуляк – т.в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Турківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» попросив голів місцевих рад донести інформацію до мешканців своїх сіл про необхідність укладення декларацій із сімейними лікарями. Від кількості укладених декларацій залежить фінасування первинної медицини в Турківському районі.

Головним питанням семінару було питання”Про господарську діяльність лісогосподарських підприємств на територіях сільських рад”, а саме про формування та сплата податків до місцевого бюджету. Наталія Музика довела до відома голів сільських рад, що з 15 серпня вступили зміни до Податкового кодексу в частині оподаткування земель лісового фонду. До 20 вересня 2018 року депутати сільських рад повинні прийняти рішення або внести зміни до вже існуючого рішення “Про встановлення розміру податку на землі, що знаходяться під лісовим фондом” від 1 до 5%. Податок повинні сплачувати лісогосподарські підприємства в бюджет відповідної сільської ради.

Депутат Львівської обласної ради Михайло Ільницький – директор ДП Боринське ЛГ попросив голів місцевих рад не встановлювати високий відсоток, бо це може привести до банкрутства лісгоспів. Ми, не проти наповнення місцевих бюджетів, але в разі банкрутства лісгоспів, люди залишаться без роботи, а район без податків, які сплачують лісогосподарські підприємства. Це звичайне переливання грошей з одного бюджету в інший

Також заступник голови районної ради Василь Костишак нагадав сільським головам, що Акти обстеження побутових умов неправильно оформлені, приймати виконавчий апарат районної ради не буде.

На завершення семінару керуюча справами районної  ради Лілія Голко ознайомила голів сільських рад “Про навчання з підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*