Вступив в дію Закон України «Про внесення змін до деяких актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу у сфері охорони здоров’я»

Вчора, 22 липня 2020 року, набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких  актів України щодо окремих питань організації освітнього процесу у сфері охорони здоров’я».

«Над цим законопроектом ми працювали з січня, а тепер він підписаний Президентом України. Закон дає право науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів надавати медичну допомогу в закладах охорони здоров’я. Відтепер створені сприятливі законодавчі підстави, які забезпечуватимуть освітній процес з підготовки кадрів у сфері охорони здоров’я. Так, науково-педагогічні працівники мають необхідні правові механізми для того, щоб на законних підставах надавати медичну допомогу та бути лікуючим лікарем для своїх пацієнтів. Умовою є наявність сертифікату лікаря-спеціаліста», – зазначив голова облдержадміністрації Максим Козицький.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Ореста Чемериса, прийняття такого закону є надзвичайно важливим, адже це дає змогу покращити освітній процес та поширити це право на лікарів-інтернів у наданні медичної допомоги.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*