Вшановуючи пам`ять про минуле, ми доводимо, що гідні майбутнього

 

altЧервоний мак – символ відзначення Дня пам’яті та примирення і ДняперемогиЧервоний мак як символ пам’яті жертв війни вперше використано в Україніна заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році.Дизайн українського червоного маку розроблено за ініціативи Українського інститутунаціональної пам’яті та Національної телекомпанії України; автором символу єхарківський дизайнер Сергій Мішакін. Графічне зображення є своєрідною алюзією: зодного боку воно уособлює квітку маку, з іншогокривавий слід від кулі. Поруч зквіткою розміщено дати початку і закінчення Другої світової війни та гасло.Минулорічним було «Ніколи знову».
Цього року за нагоди 70-ої річниці перемоги над нацизмом Український інститутнаціональної пам’яті пропонує нове гасло: “Пам’ятаємо. Перемагаємо”. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією дляукраїнців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Мипам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Воназапоруканеминучості нашої перемоги сьогодні.
Закликаємо в День пам’яті та примирення та в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні прикраситисвій одяг квіткою маку в пам’ять про загиблих.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*