Всеукраїнський тур маршрутом «Вишиваний шлях» подорожує Львівщиною

Упродовж 7 – 16 червня на Львівщині перебувають учасники соціального проекту «Всеукраїнський тур маршрутом «Вишиваний шлях». У межах подорожі тревел-блогери Ірина Журавель та Сергій Нагорний завітали до Львівської облдержадміністрації, де поспілкувалися з першим заступником голови Львівської ОДА Ростиславом Замлинським.

Ростислав Замлинський, вітаючи гостей, розповів, що на Львівщині знаходиться 25% усіх архітектурних пам’яток України, а також повідомив, що наша область є лідером в країні з організації туристичних шляхів для активних мандрівників. «Львівщина була першим регіоном, який запровадив веловагони у співпраці з «Укрзалізницею». Завдяки цьому активні туристи мають можливість зі своїми «двохколісними друзями» діставатися до місць призначення», – поінформував він.

Крім того, перший заступник голови ОДА зупинився на промоційних турах Львівщиною для іноземних делегацій, привабливості регіону в різні пори року, переліку локацій для кінематографу, а також у цілому на туристичному потенціалі області. «Ми ставимо собі за мету, щоб люди, які до нас приїхали, отримали позитивні емоції і передали їх своєму оточенню», – наголосив Ростислав Замлинський.

За словами Ірини Журавель, упродовж туру вони поєднують відпочинок із пізнанням сучасного життя, історії і культури народу. «Щодня відвідуємо нове місто, знайомимося з цікавими місцями України, про які мало хто знає, подорожуємо автентичними селами і культурними центрами. А потім ділимося враженнями на YouTube-каналі проекту та описуємо свої пригоди у текстових блогах на сайті та сторінках проекту в соціальних мережах», – розповіла тревел-блогер.

Під час зустрічі тревел-блогери Ірина Журавель та Сергій Нагорний вручили сертифікат на визначення якості ґрунтів від партнера проекту компанії SoilCares для фермерського господарства Львівщини «Нова мрія».

Довідково:

Блогери мандрують Львівщиною за таким маршрутом: смт. Славське – с.Волосянка – с. Урич – смт. Східниця – м. Дрогобич – с. Стільсько – м. Львів – м. Золочів – Підгірці – смт. Олесько – м. Жовква – с. Крехів – м. Жовква – м. Белз – с. Комарів – с. Кути – м. Броди.

У кожному з районів Львівщини є локальні координатори, які забезпечують активну пізнавальну програму, смачні пригощення та нічліг від місцевих бізнес-партнерів.

Організатор проекту – громадська організація «Вишиваний Шлях», мета діяльності якої – розвиток внутрішнього туризму в Україні через просування однойменного унікального туристичного маршруту. Проект є некомерційним, у роботу залучено більше 40 локальних координаторів, що працюють на волонтерських засадах. Організатори вірять, що проект «Тур Вишиваним Шляхом» отримає широке медійне висвітлення та надихне тисячі українців подорожувати Україною.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*