Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах»

Изображение 013 З 10 по 14 січня 2016 року в приміщенні школи-інтернату м. Турка Львівської області удесяте відбудеться Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

Враховуючи що цей захід включено Міністерством молоді та спорту до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2016 рік та з метою пропаганди туристичної привабливості району в зимовий період голова райдержадміністрації Олександр Лабецький взяв ці дитячі змагання під свій патронат і дав доручення керівникам відділу освіти та молоді і спорту райдержадміністрації. Н.М.Гошівській, Д.М.Писанчину здійснити заходи по проведенню на високому організаційному рівні у м. Турка дитячого командного всеукраїнського турніру з шашок-64 «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

Організаторами турніру крім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської РДА є Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримують турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар) та благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич). Головний суддя турніру Костянтин Балтажи (м. Івано-Франківськ).

Для учасників змагань буде організовано змістовний відпочинок. Вони зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с.Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, кататись на лижах і санках, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на Старий Новий Рік.

 

Довідково: Підтвердження на участь у турнірі вже дали команди з Києва, Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей та гості з м.Бендери (Молдова).

Переможці попередніх турнірів:

2007 р. – 1 місце – «Локомотив» Запоріжжя (тренер О.Балтажи)

2008 р. – 1 місце – Луганська ОДЮСШ (тренер А.Михайловський)

2009 р. – 1 місце – Турківська ДЮСШ «Юність» Львівська обл. (тренер Б.Москаль)

2010 р. – 1 місце – «Поділля» Вінницька обл. (тренер Д.Мариненко)

2011 р. – 1 місце – «Поділля» Вінницька обл. (тренер Д.Мариненко)

2012 р. – 1 місце – Тернопільська обл. (тренер Т.Турчин)

2013 р. – 1-2  місце – м.Тирасполь (Молдова) (тренер С.Мінін),

м.Вінниця (тренер Д.Мариненко)

2014 р. – 1 місце – м. Бендери (Молдова)  (тренер  Н.Губа)

2015 р. – 1 місце – Івано-Франківська обл. (тренер О.Балтажи)

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*