ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОМАНДНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР «ДИВО-ШАШКИ У СНІЖНИХ КАРПАТАХ – 2017» ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ ПАМ’ЯТІ ЛЕГЕНДАРНОГО ВОЇНА АТО «БАРНІ»

imagesЗ 10 по 14 січня 2017 року в приміщенні школи-інтернату м. Турка Львівської області в одинадцяте відбудеться Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах». Цього року він присвячується пам’яті колишнього учня школи-інтернату легендарного воїна АТО «БАРНІ» (Олександра Ільницького (Галаца) (28.02.1978 – 09.01.2016).«Барні» загинув у зоні АТО, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 9 січня 2016 року поблизу населеного пункту Зайцеве, розташованого неподалік від м. Горлівка Донецької області, під вогонь бойовиків потрапив цивільний автомобіль, в результаті чого була поранена місцева жінка. Наслідки могли б бути набагато гіршими, якби вчасно не зреагував працівник батальйону поліції особливого призначення «Миротворець» капітан поліції Олександр Ільницький, який ціною власного життя вивів з лінії вогню мирних людей, які попали під обстріл терористів.

Нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Враховуючи що цей захід включено Міністерством молоді та спорту до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2017 рік та з метою пропаганди туристичної привабливості району в зимовий період голова райдержадміністрації Олександр Лабецький взяв ці дитячі змагання під свій патронат і дав доручення керівникам відділу освіти та молоді і спорту райдержадміністрації Наталії Гошівській і Василю Поточному здійснити заходи по проведенню на високому організаційному рівні у м.Турка дитячого командного всеукраїнського турніру з шашок-64 «Диво-шашки у сніжних Карпатах». Урочисте відкриття відбудеться 10 січня о 15.00 год.

Організаторами турніру крім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської РДА є Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримують турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар) і благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич) та ряд місцевих підприємців.

Для учасників змагань буде організовано змістовний відпочинок. Вони зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с.Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, кататись на лижах і санках, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на Старий Новий Рік.

Довідково:

Переможці попередніх турнірів:

2007 р. – 1 місце – «Локомотив» Запоріжжя (тренер О.Балтажи)

2008 р. – 1 місце – Луганська ОДЮСШ (тренер А.Михайловський)

2009 р. – 1 місце – Турківська ДЮСШ «Юність» Львівська обл. (тренер Б.Москаль)

2010 р. – 1 місце – «Поділля» Вінницька обл. (тренер Д.Мариненко)

2011 р. – 1 місце – «Поділля» Вінницька обл. (тренер Д.Мариненко)

2012 р. – 1 місце – Тернопільська обл. (тренер Т.Турчин)

2013 р. – 1-2  місце – м.Тирасполь (Молдова) (тренер С.Мінін),

м.Вінниця (тренер Д.Мариненко)

2014 р. – 1 місце – м. Бендери (Молдова)  (тренер  Н.Губа)

2015 р. – 1 місце – Івано-Франківська обл. (тренер О.Балтажи)

2016 р. – 1 місце – м. Бендери (Молдова)  (тренер Б.Губа)

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*