Всеукраїнський Форум громадських організацій зібрав у Львові понад 120 представників

У середу, 7 вересня, у Львові стартував дводенний Всеукраїнський Форум громадських організацій – учасників проекту “Українська регіональна платформа громадянських ініціатив”. Учасниками першого щорічного заходу стали понад 120 представників громадських організацій із різних куточків країни.

“Сьогодні, особливо після Революції гідності, ми повинні не втратити пульс громадянського суспільства. Тому ваша роль як його найбільш активних представників є для країни не менш важливою, ніж функції влади, – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. – Приємно, що представництво ЄС та жіночі громадські активи мають можливість долучитися до таких проектів. Не втрачайте віру і активність. А ми зі свого боку ми робитимемо все можливе, аби сприяти вам у діяльності”.

Проект зокрема має на меті залучити представників громадянського суспільства, особливо із сільських та віддалених регіонів у здійсненні демократичних процесів в Україні. Загалом 66 організацій з малих міст та сільських регіонів 13-ти областей України впроваджували проекти демократичних змін на місцях у 2015-2016 рр. А у Львові учасники Форуму зможуть поділитися успішними результатами реалізованих проектів у рамках першого конкурсу малих грантів. Також вони візьмуть участь у восьми майстер-класах, що проводитимуть провідні експерти з розбудови громадянського суспільства в Україні.

У рамках другого форумного дня, 8 вересня, оголосять Другий конкурс малих проектів у рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив” за кошти ЄС. Новий конкурс матиме на меті покращення співпраці між різними регіонами України. Також присвятять час розробці спільних ідей та проектів його учасниками і налагодження партнерської співпраці з представниками ОГС з інших регіонів.

Зазначимо, Форум організували за підтримки ГО “Центр “Жіночі Перспективи” та Львівської облдержадміністрації. Партнерами проекту є провідні громадські організації Чернігівської, Рівненської, Кіровоградської, Херсонської, Донецької, Закарпатської та Львівської областей. Одним із основних напрямків їх діяльності є сприяння розвитку громадянського суспільства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*