Всеукраїнський фінал спортивних ігор “Козацька наснага”: 12 областей України змагаються за перемогу на Львівщині

120 учнів професійно технічних закладів з 12 областей України змагаються на Львівщині за перемогу у фіналі Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів закладів середньої освіти “Старти надій”.

Упродовж тижня усі команди визначають кращих у армспорті, підтягуванні у висі, поштовху гир, підніманні козака, боротьбі на поясах, метанні довбні, естафетах “Герць козацьких джур” та втеча полоненого з неволі.

За перемогу борються збірні команди професійно-технічних навчальних закладів Львівської, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Сумської Харківської, Херсонської, Хмельницької, Тернопільської, Черкаської та Чернівецької областей.

Оскільки змагання ставлять за мету створення умов для належного рівня підготовки учнів до військової служби, виховання патріотичних почуттів серед учнівської молоді, громадянської відповідальності, місцем проведення частини видів змагань було визначено Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також і відбулась церемонія відкриття. Підтримати та привітати учасників на відкриття завітали начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, голова відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області Юрій Турянський, начальник управління фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Віталій Масло, представник кафедри фізичного виховання Академії Андрій Петрук та головний суддя змагань Богдан Іваницький.

Особливим гостем церемонії відкриття став актор Тарас Стадницький, який побажав учасникам руйнувати стереотипи про учнів закладів профтехосвіти, демонструючи своє бажання до перемог. До привітань доєднались військовий оркестр та група рукопашного бою Національної академії сухопутних військ, які продемонстрували учасникам свою майстерність.

Після церемонії відкриття розпочалась запекла боротьба. Так, у перший змагальний день проведено змагання з підтягування, де до трійки кращих увійшли команди Харківської, Львівської та Київської областей. У гирях перша трійку також очолила Харківська область, а вслід за нею розташувались Чернівецька та Волинська області.

Нагадаємо, що змагання “Козацька наснага” організовуються Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України щорічно відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.02.2016 №194, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 16.05.2016 за №721/28851. Цьогоріч для проведення фіналу було обрану Львівську область, а організацію доручено Львівському обласному відділенню Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*