Всеукраїнський дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах»-2017

ZF0A7586З 10 по 14 січня 2017 року в м. Турка Львівської області в одинадцяте відбувся Всеукраїнський командний дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах».
Цього року турнір присвячено пам’яті колишнього учня школи-інтернату легендарного воїна АТО «БАРНІ» (Олександра Ільницького (Галаца) (28.02.1978 – 09.01.2016).

«Барні» загинув у зоні АТО, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Нагороджений посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Право першого ходу в шашковій партії було надано дочці «Барні» Ксенії та бойовому побратиму «Гансу». Їм організатори турніри вручили пам’ятні медалі.

Організаторами турніру крім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської РДА (керівники Наталія Гошівська та Василь Поточний) були Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримали турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар), районна профспілка працівників освіти (голова Михайло Кропивницький), благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич) та приватний підприємець Ігор Леньо.

У змаганнях взяли участь – 22 команди (66 учасників віком з 7 до 13 років) з Києва, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Житомирської, Закарпатської, Харківської та Рівненської областей та гості з м.Бендери (Молдова), а також в додатковому особистому турнірі – 12 шашкістів першорозрядників та кандидатів у майстри спорту 2000-2003 р.н.

ZF0A7723 команди нагородженняЗа результатами цікавих змагань перше місце посіла команда Вінниці-1 (тренер – заслужений тренер України Дмитро Мариненко), за яку виступали Михайло Батунін, Павло Жолоб та Ірина Васильєва з загальним результатом 14 командних очок із 14 можливих. Друге місце посіла команда Центр-1 Вінницької МДЮСШ № 6 (тренер – майстер спорту Микола Леонов) у складі Арсеній Цвіток, Лев Леонтьєв та Марія Матюхова з результатом – 12 очок. Третє місце виборола команда Бендери-2 з Молдови (тренер Белана Губа), за яку виступали, Дмитро Горський, Олеся Руденко та Софія Споришь з результатом 10 очок.

Близькими до призових місць були також команди: «Емільчене» Житомирської області, Київського палацу дітей та юнацтва, Турківської ДЮСШ «Юність».

У додатковZF0A7728 особ нагородиому особистому турнірі, де змагалися 12 шашкістів-першорозрядників та кандидатів у майстри спорту 2000-2003 р.н., перше місце серед юнаків посів Максим Долапчі (м.Бендери) – 13 очок, друге – Руслан Монич, третє – Іван Богдич (обидва м. Турка). Серед дівчат перше місце виборола Вікторія Прокопюк (м. Київ), друге – Надія Губа (м.Бендери), третє – Марія Шманенко (м.Київ).

Також цікаво пройшли бліцтурніри, коли кожному із учасників давалося тільки по 3 хвилини на партію + 3 секунди на хід. Переможцями виявилися: в категорії «юних надій» віком до 8 років серед хлопців Владислав Сінько, (м. Вінниця), Дмитро Горський, Богдан Волошин (обидва м.Бендери), а серед дівчат – Софія Петровська (м.Вінниця), Олеся Руденко (м.Бендери), Олена Осадча (м.Львів); в категорії «юних надій» віком до 10 років серед хлопців Павло Жолоб (м.Вінниця), Лев Поліщук (м.Київ), Лев Леонтьєв (м.Вінниця) та серед дівчат – Андріана Бойко (м.Іршава), Ярослава Карлетова (м.Бендери), Ірина Малетич (м.Турка). Серед «молодших кадетів» віком до 13 років у хлопців Богдан Юрченко (м. Іршава), Михайло Батунін (м.Вінниця), Роман Возивода (м.Бендери) та дівчат – Олена Осадча (м.Львів), Марія Матюхова, Ірина Васильєва (обидві м. Вінниця). Серед старших кадетів 2000-2003 р.н. у юнаків Максим Долапчі (м.Бендери), Руслан Монич, Павло Яворський (обидва м.Турка); серед дівчат – Вікторія Прокопюк (м.Київ), Надія Губа (м.Бендери) та Катерина Зуб (м.Вінниця).

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами, цінними подарунками та солодощами, які їм вручили перший заступник голови Турківської райдержадміністрації Микола Яворський, завідувач сектору молоді та спорту Турківської РДА Василь Поточний, головний спеціаліст відділу освіти Турківської райдержадміністрації Михайло Юсипович та організатори турніру Богдан Москаль та Іван Ільницький.

Для всіх учасників змагань було організовано змістовний відпочинок. Вони катались га лижах і санках на спорткомплексі Турківської ДЮСШ «Бескид», відвідали музей «Бойківщина», Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України, де мали змогу подивитись на змагання Кубка світу з лижних гонок та біатлону серед паралімпійців 19 держав світу. Там юні спортсмени провели теплу зустріч з Героєм України, президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем, який сказав, що дуже любить грати в шахи і шашки, але віддає перевагу шашках і добре знає «трикутник Петрова» щоб перемогти в закінченні три дамки проти однієї. Вони також оглянули районний конкурс вертепів, а також взяли участь у щедруваннях на Старий Новий Рік, за що були нагороджені солодощами. А кращими у щедруванні визнано команди «Інваспорт» Рівне, Турківської ДЮСШ «Юність» та м.Бендери

З детальною інформацією про турнір можна ознайомитись в мережі Інтернет на сайті  http://www.chessarbiter.com/turnieje_warcaby.php

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*