Всеукраїнська акція «Велика Українська хода» в місті Турка

???????????????????????????????

Сьогодні, 20 березня, у місті Турка, в рамках Всеукраїнської  акції «Велика українська хода», розгорнуто більше 300 метрів прапорів бойових бригад, підрозділів, які захищають нашу країну на Сході України, прапори, які надали матері загиблих синів внаслідок російської агресії, прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей. Організатор Всеукраїнської акції «Велика Українська хода» волонтер Катерина Валевська, яка побувала у багатьох великих і малих містах нашої країни, зазначає, що присвячує свій захід Героям Революції Гідності та АТО.

Акція «Велика українська хода» триває  на площі Ринок  міста Турка. Участь в акції прийняли заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, міський голова Геннадій Когут та громадськість міста. Перш ніж долучитись до низки прапорів з усієї України, мешканці Турківського району мають змогу сьогодні залишити на ньому свої побажання миру, перемоги, соборності та неподільності України, подяки воїнам-захисникам.

«Велика Українська Хода» почалася ще 14 вересня з київського Майдану. ЇЇ метою стало вшанування пам`яті жертв Революції гідності та АТО, пронесення через всю Україну духу патріотизму. Організатори хотіли від міста до міста, від села до села приєднати українські прапори заради миру та перемоги нашої держави.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*