Всесвітній біг миру заради гармонії

images (1)

3 червня 2018 року в місті Турка на майдані Шевченка о 9:30 год. прибуде естафета бігунів в рамках акції «Всесвітній біг миру заради гармонії».

Всесвітній біг миру заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Естафета – не комерційний проект, він не проводиться на підтримку якоїсь політичної сили. Його учасники лише пропонують добру волю людям в усьому світі. Символом гармонії і єднання є палаючий факел, який бігуни передають один одному із рук в руки.

З 1987 року всесвітній біг миру заради гармонії проводиться у понад 155 країн світу.

Учасником естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення!

З села Стрілок до міста Турки естафету буде долати європейська команда бігунів, а з міста Турки до Ужоцького перевалу –  українська команда, до якої можуть долучитись всі бажаючі жителі міста та району. На Ужоцькому перевалі естафета буде передана Закарпатській області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*