“Впродовж чотирьох років війни українці утвердили себе як сильна, непереможна нація”, – Ольга Березюк

Сьогодні, 16 серпня, у Львівському будинку вчених відбулась зустріч з істориками та громадськістю Львівщини.

У межах зустрічі, присутні поспілкувались на тему: «27 років незалежності України: 27 приводів пишатись».

“Зараз ми бачимо як стрімко змінюється свідомість українців, які є горді за свою державу. Впродовж чотирьох років війни ми утвердили себе як сильна непереможна нація. 27 років як Україна незалежна і впродовж цього часу нам доводиться її виборювати і тому  вона є ще ціннішою для нас. Ми маємо чим пишатись, психологія людей змінюється, наше кіно, культура відроджується. Гасла “Я –українець”  і  “Слава Україні” на весь світ звучать гордо”, – зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації Ольга Березюк.

Українська співачка та громадський діяч Софія Федина акцентувала увагу присутніх на необхідності популяризувати україномовний музичний продукт, а також сприяти розвитку вітчизняного кінематографу.

“Майдан довів, що справжня українська пісня є потрібною нам. З патріотичними піснями сьогодні хлопці на Сході воюють за нашу перемогу, вони надихають їх до боротьби. Великою перемогою є сьогодні мовні квоти в ефірі радіостанцій та телебачення, коли пісня українською мовою займає не менше 35 %. Однак нам важливо підтримувати українських виконавців,   купувати квитки на їх концерти, ходити  у театри і популяризувати гарний український продукт”,-наголосила Софія Федина.

Директор Релігійно-інформаційної служби України Тарас Антошевський підкреслив, що релігія стала рушієм позитивних змін у державі.

“З Майдану церква об’єднала людей, які мають спільні цінності, відстоювали свою гідність. Надання Томосу про  автокефалію православної церкви – це для нас великий шанс представити своє християнство, відродити Києво-Могилянську школу, це можливість збудувати нову церкву”, – зазначив Тарас Антошевський.

Також під час зустрічі зосередили увагу на розвитку спорту в області впродовж останніх років та відомих постатях, які своїми перемогами популяризують створюють позитивний імідж України у світі

Нагадуємо, що цикл зустрічей до Дня Незалежності України відбувається за ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*