“Впорядкування ситуації з утилізації тваринницьких відходів є вкрай важливим для Львівщини”, – Юрій Бучко

Сьогодні, 4 червня, у Львівській ОДА під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юрія Бучка відбулась нарада щодо співпраці м’ясопереробних підприємств та фермерських господарств з ТзОВ «Агротехніка», яке здійснює діяльність на потужностях Жовківської філії ДП «Укрветсанзавод».

«Впорядкування ситуації з утилізації тваринницьких відходів є вкрай важливим для Львівщини. Ми повинні шукати всі можливості для забезпечення належної екологічної, протиепідемічної та протиепізоотичної обстановки в області», – зазначив Юрій Бучко.

У нараді взяли участь  представники структурних підрозділів облдержадміністрації,  ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, Жовківської РДА, Боянецької сільської ради, м’ясопереробних підприємств та фермерських господарств області.

Під час наради проінформували про кількість тваринницьких відходів, що утворюються в області, а також обговорили можливість нарощення обсягів перероблення відходів потужностями ТзОВ «Агротехніка» та ситуацію з відходами на території Боянецької сільської ради.

За результатами вирішили створити робочу групу з представників дотичних установ та організацій для здійснення заходів з упорядкування поводження з відходами на території  Боянецької сільської ради.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*