Вперше у парку «На валах»: хатха-йога просто неба

17 серпня 2017 року стартує проект InBalance: Body, Mind&Heart. Це чудова нагода спробувати щось нове і, водночас, випробувати свої можливості.

Заняття включає міні-лекцію про здоров’я, фізичні вправи та натхнення хорошим настроєм на свіжому повітрі. Вже в цей четвер будемо знайомитися з мистецтвом  Хатха-йоги. Тренер LiyaLetta (Юлія Заяць) з трирічним стажем викладання (групові, індивідуальні та виїзні заняття).

Практика йоги впродовж століть показує свої позитивні результати на організм людини. Асани (пози) йоги дозволяють тілу зберегти гнучкість і гарну форму, підтримують усі функції в активному стані.

А спікер Соломія Якимів розкаже про основи здорового харчування та чому важливо пити воду і як вона впливає на організм. Хочеш навчитись спілкуватись зі своїм тілом правильно приходь о 19:30 разом веселіше!

Із собою необхідно мати зручний одяг, пляшечку води, килимок і гарний настрій. Організатор – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації. Контактна особа: Аня, 0630682641.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*