Воркшопи, змагання та семінари: усіх охочих запрошують на міжнародний фестиваль “HoReCa SHOW Lviv”

Упродовж 7 – 9 листопада на Львівщині відбудеться міжнародний фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу “HoReCa SHOW Lviv”, який відбувається щоосені вже третій рік поспіль.

«У межах нашого фестивалю відбуватиметься ціла низка подій: змагання професійних кухарів і піцайол, майстер класи від 12-ти професійних шеф-кухарів, лекції, семінари,  круглі столи, воркшопи. На одній локації буде зосереджено все, що стосуватиметься готельно-ресторанного бізнесу вцілому. У межах фестивалю ми передбачили прем’єри , якщо не світового, то європейського значення. До прикладу представимо пічку, яка до того побувала лише у Мілані», – зазначив кулінарний консультант, співавтор Хартії Української кухні, керівник проекту “HoReCa SHOW Lviv” Іоанн Янчишин.

Зазначимо, що майстер-класи даватимуть імениті шеф-кухарі з різних куточків України. За словами ” Іоанна Янчишина ,серед запрошених кухарів – українці через те, що в Україні є певні особливості провадження бізнесу, особливості та традиції. Тому саме українці фахівці діляться своїми  знаннями з молодими спеціалістами у сфері цього бізнесу.

«Тема фестивалю – сучасна українська гастрономія і сучасні особливості готельного бізнесу в Україні. Для нас дуже важливо розвивати рідне, наше, місцеве», – додав  Іоанн Янчишин.

Окрім того, у межах «HoReCa SHOW Lviv» презентують  найбільшу карту із гастролокаціями Львівщини.

«Наша гастрокарта виглядатиме у формі фізично карти Львівської області. Наша виставкова площа займає 5 метрів на 13. Відповідно, карта запланована на дві треті площі. Основу складатимуть живі салати від наших партнерів ТзОв «Галіція Грінері» і географічно будуть розташовані гастролокації від фермерів, які будуть пропонувати свою продукцію».

Серед продуктів на карті із гастолокаціями – сирна продукція, продукти із мангалиці, равлики, мед, а також ягоди.

« Усі продукти можна буде не лише детально роздивитися, але й скуштувати. Акцент ми робимо на локальність, адже всі 16 фермерських господарств розташовані у Львівській області та відкриті для туристів. Разом із нашими фермерами ми запрошуємо та чекаємо усіх на «HoReCa SHOW Lviv», – додала Наталія Табака.

Із детальною програмою фестивалю можна ознайомитися тут. 

Довідково:

“HoReCa Show Lviv” – найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу.  На фестивалі поєднують на одному майданчику міжнародний конкурс кухарів, бар-шоу, ярмарок фермерських продуктів, виставку обладнання, свято вуличної їжі та лекторій від досвідчених готельєрів і рестораторів. Окрім того, в межах “HoReCa Show Lviv” відбудуться ярмарки вакансій для тих, хто шукає роботу чи працівників у готельній та ресторанній сфері, а також десятки майстер-класів і практикумів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*