Волонтерський менеджмент: на Львівщині стартувало навчання за спеціалізованою програмою «Молодіжний працівник»

Сьогодні, 28 жовтня, у м. Пустомити розпочався Всеукраїнський триденний спеціалізований тренінг «Залучення та координація волонтерів».Тренінг розроблено Програмою Волонтери ООН в Україні в межах програми «Молодіжний працівник».

Учасники – випускники базового рівня Програми «Молодіжний працівник» із різних областей України.

«Львівщина завжди була платформою розвитку волонтерства та реалізації громадських ініціатив. Ми раді бачити і зустрічати вас на цьому навчанні з вашим унікальним досвідом, різноплановими програмними проектами та новими ідеями громадської участі. Діліться своїми думками, беріть від навчального тренінгу максимум інформації та контактів і діліться здобутками з вашими колегами після повернення в громади» – привітав учасників директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Сьогодні учасники тренінгу працюватимуть над ключовими теоретичними та практичними аспектами волонтерської діяльності, розглянуть цикл волонтерського менеджменту та види проектів.

Нагадаємо, що по завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження спеціалізованого тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Організатори: Міністерство молоді та спорту України спільно з  Програмою розвитку ООН, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. Локальний співорганізатор – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*