Волонтерський ланцюг єдності

Львівські волонтери зібрались на центральній площі міста, де утворили волонтерський ланцюг єдності. Ідея провести цей захід народилась якось сама-собою. Адже волонтери вже тривалий час співпрацюють один з одним. Однак ще ніколи не збирались разом. Загалом прийшло біля тисячі людей. Разом з дітьми, рідними та друзями.

“Ми бажаємо показати всім, що волонтером може бути кожен, – розказала волонтер Ірина. – Незалежно чи ви в групі, чи просто робите щось самотужки. Ми всі разом. І разом допомагаємо боронити нашу державу”.

З метою розбурхати українську свідомість, не дати забути нації про те, що на території нашої держави іде війна присутні взявшись за руки утворили живий ланцюг єдності. Діти розгорнули на площі велетенській Державний Прапор України. На знак своєї участі у волонтерському русі доброчинці залишили на стязі свої підписи. Далі, щоб показати всім єдність наших людей прапор поїде до інших областей України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*