Володимир Губицький доручив у стислі терміни вирішити питання щодо введення в експлуатацію електропідстанції «Аеропорт»

Чемпионат_Европы_по_баскетболу_2015Технічні та фінансові питання будівництва інженерних мереж для спортивного комплексу, який зводять до чемпіонату Європи 2015 року з баскетболу у м. Львові, були обговорені сьогодні, 13 лютого, під час наради під головуванням заступника голови Львівської ОДА Володимира Губицького.

Учасники наради, зокрема, розглянули можливі варіанти оптимізації фінансових витрат на енергозабезпечення, зокрема з використанням   існуючих потужностей електропідстанції «Аеропорт»,  яку було побудовано під час реконструкції Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького до Євро – 2012, однак до сьогодні не введено в експлуатацію.

Підсумовуючи  нараду,  Володимир Губицький доручив  створити робочу групу, яка у тижневий термін розробить пропозиції щодо внесення змін до технічних умов на електропостачання ДП «Міжнародний аеропорт «Львів»  ім. Д. Галицького» та запропонує шляхи вирішення питання введення в експлуатацію електропідстанції «Аеропорт» у найкоротші терміни.

«Це дозволить передати  завершені об’єкти електропостачання на обслуговування ПАТ «Львівобленерго»  та залучати отримані потужності для задоволення потреб нових споживачів», – зазначив  Володимир Губицький.

Нагадаємо, вартість будівництва багатофункціонального спортивного комплексу у м. Львові складає  410,0 млн гривень. Проект буде фінансуватися на основі державно-приватного партнерства: інвестор вкладає 25%, а решту суми бере у кредит за підтримки держави. Плановий термін введення  в експлуатацію – лютий 2015 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*