Володимир Гройсман про Концепцію реформування вугільної галузі: Маємо стимулювати прибутковість українських шахт

Ключове завдання реформування вугільної галузі України – нарощування прибутковості шахт, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування з журналістами в ході робочої поїздки у Львівську область. 

Відповідаючи на питання про Концепцію реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, Глава Уряду зазначив: “Минулого засідання Уряду ми затвердили Концепцію (реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року), яка дозволить вивести шахти з того стану, девони сьогодні знаходяться. Найголовніше – ми маємо інвестувати у прибутковість шахт. Ця ідеологія закладена в систему управління усією вугільною галуззю”.

Володимир Гройсман також нагадав, що в центрі уваги мають бути питання безпеки праці шахтарів. «Трагедія на шахті «Степова» дала сигнал для усіх керівників шахт, шахтових об’єктів, що економити на безпеці шахтарів просто неприпустимо», – зазначив Глава Уряду.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*