Володимир Гройсман анонсував відкриття перинатального центру у березні

8 лютого Прем’єр-міністр України Володимир Гроймсан в межах робочого візиту на Львівщину відвідав Львівський перинатальний центр і проінспектував стан будівельних робіт.

Він, зокрема, оглянув споруду, де вже завершили будівельні роботи, і запевнив про готовність уряду виділити кошти на придбання нового обладнання.

«Ще не минуло року, як я пообіцяв, що допоможу завершити роботи з будівництвом центру. Сьогодні вони вже завершені. Я дотримав свого слова, – наголосив прем’єр-міністр України. – Можливо треба буде ще допомога наша для того, щоб закупити обладнання, я тут теж готовий допомогти. Добра новина в тому, що цей центр, який багато років був недобудований і не надавав допомогу діткам, вже до кінця березня буде введений в експлуатацію», – додав Володимир Гройсман.

Як зазначила заступниця голови Львівської ОДА Ірина Гримак, будівля перинатального центру готова до відкриття, усі будівельні роботи завершені, замовлено медичне обладнання та меблі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*