Володимир Гребенюк взяв участь у засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету

26 лютого голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк взяв участь у засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету. Порядок денний:

1. Про погодження порядку денного ХV сесії Турківської районної ради VІ скликання .

2. Звіт про виконання  Програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 2012 рік.

3. Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2013 рік.

4. Про виділення коштів відділом освіти Турківської РДА на реалізацію енергозберігаючих заходів (заміна вікон в школі села Верхнє) проекту ПРООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – II» в Турківському районі на 2013 р.

5. Звіт про виконання районного бюджету Турківського району за 2012 р.

6. Про спрямування вільного залишку коштів районного бюджету.

7. Звіт головних розпорядників про виконання Програм розвитку установ і організацій  Турківського району за 2012 рік.

8. Про затвердження Програм розвитку установ і організацій Турківського району на 2013 рік.

9. Про виділення коштів відділом культури і туризму Турківської РДА для участі в Програмі проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки на дофінансування проекту «Реконструкція та добудова Народного дому в селі Карпатське».

10. Про виділення коштів відділом культури і туризму Турківської РДА для участі  в Програмі проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011-2015 роки на дофінансування проекту «Реконструкція та добудова Народного дому в селі Шандровець».

11. Про делегування повноважень з визначення генерального замовника для закупівлі вугілля 2013-2015 роках для бюджетних установ за рамковими угодами за кошти районного бюджету.

12. Різне.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*