Володимир Гребенюк взяв участь у робочій зустріч з головою Львівської обласної державної адміністрації Віктором Шемчуком

4 березня голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк взяв участь у робочій зустріч з головою Львівської обласної державної адміністрації Віктором Шемчуком. Під час зустрічі з головами районних державних адміністрацій Львівської області Віктор Шемчук окреслив пріоритетні напрямки роботи, основні принципи та підходи до формування регіональної політики. Зокрема, значну увагу він приділив питанням щодо створення умов для ведення бізнесу усіх рівнів, підвищення якості надання адміністративних послуг та створення в районних центрах в 2013 році Єдиних дозвільних центрів, посилення контролю над використанням бюджетних коштів та боротьби з корупцією, охорони культурної спадщини та інші актуальні для області питання.

Окрім цього, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук наголосив на абсолютній відкритості для спілкування органів влади обласного та районного рівнів з громадою та ЗМІ. «Нам слід вибудувати новий формат співпраці із обласною радою, районними радами, міськими радами Львівщини, шукати порозуміння, щоб усі питання, які виникають в області, були вирішені ефективно, швидко і якісно. У нас також повинен бути сформований новий формат взаємин із засобами масової інформації, для того, щоб люди розуміли, що ми робимо, як, і який з цього результат. Ми повинні бути абсолютно відкритими до спілкування», – зазначив керівник області.

Також Віктор Шемчук закликав голів райдержадміністрацій звернути особливу увагу на розвиток економіки регіону: «Якщо буде стабільна економіка, то й політика буде стабільною. Тому ми повинні ефективно працювати на благо Львівщини та цілої України».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*