Володимир Гребенюк провів засідання комісії з питань захисту прав дитини

18 березня голова Турківської райдержадміністрації Володимир Гребенюк за участі заступника голови райдержадміністрації Івана Січака, начальника служби у справах дітей Ірини Стебівки провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному заслухались такі питання:

1. Розгляд заяви від 28.02.2013 року неповнолітньої Федьків Олесі Василівни про надання дозволу на укладення договору про розподіл спадкового майна, яке залишилося після смерті батька Федьків Василя Ігоровича, який помер 23.05.2012 року. Після смерті Федьків В.І. 2/3 ідеальної частини земельної ділянки площею 0,1458га., за адресою с.Ластівка Турківського району Львівської області, переходить у власність неповнолітньої за згодою матері Федьків Наталії Степанівни.

2. Перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування на 8 дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*