Володимир Гребенюк провів нараду з питання ремонту доріг загального користування місцевого значення

13 березня голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Токаря, завідувача сектором з питань цивільного захисту райдержадміністрації Михайла Павловича, начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Василя Пуршака, міського голови м.Турка Юрія Касюхнича, в.о.начальника відділу ДАІ з обслуговування адміністративної території Турківського району при ГУ МВСУ в Львівській області Андрія Хом’яка, начальника філії «Турківський райавтодор»  Євстахія Павловича, начальник філії «Турківська ДЕД» Миколи Яворського провів нараду з питання ремонту доріг загального користування місцевого значення,  комунальних доріг  та утримання придорожньої інфраструктури. Під час наради голова районної державної адміністрації Володимир Гребенюк наголосив на потребі ревізії дорожніх знаків та їхнього розміщення. Багато дорожніх знаків фізично зношені, мають незадовільній вигляд і їх необхідно замінити, особливо це стосується м.Турка. За результатами розгляду вищевказаних  питань голова районної державної адміністрації Володимир Гребенюк дав доручення:

1. Провести поточний технічний огляд доріг і звернутися до Львівського «Облавтодору» про виділення коштів в необхідній кількості для ремонту ямковості на дорогах.

2. Провести інвентаризацію дорожніх знаків і зробити заміну тих дорожніх знаків, які мають незадовільний вигляд.

3. Встановити дорожній знак «Рух транспортних засобів, маса яких не перевищує 20тонн» при в’їзді на територію Турківського району в с.Мохнате.

4. Прибрати каміння з обочини дороги на км 129 дороги Львів-Самбір-Ужгород.

5. Провести поточний технічний огляд комунальних доріг та зливових каналізаційних та дренажних систем м.Турка та провести ремонт дорожнього одягу вулиць і доріг на підставі проведеного поточного технічного огляду.

6. Щотижнево надавати інформацію про проведення поточного технічного огляду вулиць і доріг та їх ремонту відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури районної державної адміністрації.

7. Провести інвентаризацію дорожніх знаків і зробити заміну тих дорожніх знаків, які мають незадовільний вигляд.

8. Згідно «Єдиних правил ремонту та утримання автомобільних доріг. вулиць, залізничних переїздів, правила користування ними та охорони» затверджених постановою Кабінету Міністрів України від30 березня 1994 року №198 організувати допомогу філіям «Турківський райавтодор» та «Турківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» залучаючи жителів населених пунктів та людей що стоять на обліку в центрі зайнятості         для наведення належного порядку взжовж автодоріг загального користування в межах населених пунктів для прибирання сміття, очистки біля бордюрного профілю, кюветів, побілки бордюрного каменя, тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*