Володимир Гребенюк провів нараду з питань виконання загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини»

15 лютого голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк за участі заступника начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Марії Лило провів нараду з питань виконання загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації конвенції ООН про права дитини». За інформацією заступника начальника служби у справах дітей райдержадміністрації по  даній програмі було  проведено ряд заходів а саме:

– проведено обстеження житлово-побутових умов  у 40 сімей опікунів, піклувальників, усиновлювачів, в яких виховуються 75 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також проведено обстеження житлово-побутових умов проживання  дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які проживають в приватному дитячому будинку “Нове життя”, який знаходиться  за адресою с.Мельничне, про що складено відповідний  акт обстеження, де зазначено, що права дітей не порушують;

– спеціалістами сектору з профілактики служби у справах дітей, РЦСССДМ проведено рейди «Вокзал», «Вулиця», «Урок», виїзди в села району з метою виявлення дітей, які не приступили до навчання, бродяжать і жебракують. Було обстежено вокзали, автобусні станції, кафе, заклади торгівлі. Протягом 2012 року проведено 51 спільних рейдів, в яких не виявлено безпритульних та бездоглядних дітей, та дітей, які займаються бродяжництвом, жебракуванням, також проведено 45 обстежень кризових сімей, про що складені відповідні акти. Станом на 01.01.2013 року на обліку в службі у справах дітей знаходиться 13 неблагополучних сімей, в яких проживає 46 дітей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*