Володимир Гребенюк провів нараду з питань інвестиційного потенціалу Турківщини

17 січня голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Токаря, начальника відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Тетяни Курус провів нараду з питань підготовки матеріалів щодо інвестиційного потенціалу Турківського району. В ході наради обговорили основні галузі економіки, які пропонуються для залучення інвестицій в районі. За інформацією начальника відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Тетяни Курус на території району впроваджуються 2 інвестиційні проекти: – будівництва «Західного реабілітаційного спортивного центру» у сфері відпочинку, оздоровлення та спортивних тренувань Національним комітетом спорту інвалідів; – будівництво бази відпочинку в с.Мохнате Турківського району та готельного комплексу на 148 місць.

Крім цього, пропонуються 4 вільні земельні ділянки в с.Розлуч, Ластівка, Явора, Гусне для будівництва закладів відпочинку та туризму.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*