Володимир Харчук: «В Україні не повинно бути місця насильству у сім’ї»

DSC00283
Сьогодні, 1 липня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук провів зустріч із менеджером Проекту Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством» Анною Уррутіа-Енсісо.
Під час зустрічі обговорено питання функціонування цього Проекту на території Львівщини, зокрема у містах Львів та Перемишляни.

Заступник голови ЛОДА запропонував менеджеру Проекту Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством» сприяння та допомогу облдержадміністрації у вирішенні організаційних питань.

«Тема, яку ви піднімаєте, є доволі актуальною і водночас проблематичною для українського суспільства, – підкреслив Володимир Харчук, – Ми вдячні за вашу активність у вирішенні цього питання. У свою чергу, ми також готові брати участь у цьому Проекті. В Україні не повинно бути місця насильству у сім’ї, зокрема щодо жінок».

Водночас Анна Уррутіа-Енсісо наголосила, що рекомендації щодо вирішення цих питань будуть напрацьовуватись на локальному рівні, звідки вноситимуться на центральний, що стане основою для впровадження змін у чинне законодавство.

Зазначимо, основним завданням даного Проекту є ратифікація органами української влади Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульської Конвенції), в тому числі підготовка до ратифікації та імплементації документу на законодавчому, політичному та практичному рівнях.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*